Web

Ať až vám web slouží jako firemní vizitkou nebo prodejní kanál, měl by být tím nejlepším sluhou v představení vašich produktů či služeb. Poradíme vám s jeho obsahem, technickou stránkou i kompletním odbavením.

Klienti

Weby přímo na tělo

Poradíme si s funkčností webů i rozmanitostí funkcí. Jsme zvyklí pracovat na internetových portálech na míru. Klienti totiž často hledají specifická řešení, se kterými si sami neporadí. K práci s weby nejčastěji používáme nástroje jako Webflow či Wordpress pro komplexnější používáme náš PunkCMS.

Pomůžeme vám dosáhnout cíle

Máte představu, co od webu chcete, ale nedokážete si poradit s realizací? Od toho jsme tu. Celý proces budování webu zinscenujeme do nejmenších detailů, jsme k dispozici ke konzultacím, ve kterých vycházíme jak ze statistik, tak z našich osobních zkušeností. Výsledkem bude spokojený a věrný zákazník!

Jirka

Vrchní, kterému z toho jde občas hlava kolem, on je ten který všechno řídí a projektuje, je to taky ten komu se dovoláte ve dne v noci, je to ten, který bude na všech schůzkách a který s Vámi vše komunikuje. Ve volném čase boxuje, jezdí na kole a hlavně pracuje

jirka@punkmedia.cz

Ondřej

Odborník na všechny ty nuly a jedničky, ten který celý den kouká do Matrix kódu a na první pohled vidí ženu v červených šatech. Ondra navrhuje platformy a technická řešení, programuje a řidí náš IT team. Když zrovna nekouká do Matrixu, hraje PC hry a v poslední době začal zahradničit.

ondrej@punkmedia.cz

Dana

Nikdy nevěděla co bude dělat. Vystudovala počítačovou grafiku, ale nakonec se starala o databázi e-shopu, pak roky spravovala sociální sítě a teď vytváří weby ve Wordpressu, věnuje se kódování a grafice. Když má Danča volno pečuje o svou milovanou rodinu, zahradničí, maluje a nebo třeba plete.

dana@punkmedia.cz

Ondra

Stačil jeden Digisemestr, aby Ondra věděl, že ho online PPCéčka budou bavit. Když zrovna nekouká do kampaní a statistik, tak rád běhá, plave a jezdí na kole, nebo se věnuje svému malému synovi a těší svou přítelkyni často nepochopenými vtipy.

svec@punkmedia.cz
Zavolejte Jirkovi na
+420 604 608 127
nebo napište na
jsme@punkmedia.cz
Nebo nám zanechte kontakt a on se Vám ozve