Shoptet

Shoptet je častou první volbou při pronajímání eshopu. Pokud jste však v praxi s internetovými obchody úplný nováček, patrně vás napadne spousta otázek a strávíte spoustu času s hledáním odpovědí...

„Kudy se dostanu k rozšíření kategorií?”
„Jak se zorientuji ve funkcích API?”
„Kolik času mi bude trvat přidání stovky produktů?”
„Je tohle ten správný design šablony?

Pokud si chcete ušetřit stres a radovat se z efektivních řešení, obraťte se na nás! Máme přehled o rozličných možnostech a dokážeme zvolit rozšíření na míru vašemu podnikatelskému záměru. Umíme propojit Shoptet s dalšími službami a naprogramovat funkce, které vám schází. A v neposlední řadě máme zkušené grafiky se znalostmi především z UI a UX. Ti vyberou a nastaví ideální podobu vaší šablony. Nestačí to? V tom případě navrhneme a nakódujeme šablonu přímo pro Vás! Není požadavku, který bychom v Shoptetu nevyřešili. Stačí se obrátit na jsme@punkmedia.cz a společně vytvoříme e-shop, který budou vaši zákazníci milovat!

Jirka

Vrchní, kterému z toho jde občas hlava kolem, on je ten který všechno řídí a projektuje, je to taky ten komu se dovoláte ve dne v noci, je to ten, který bude na všech schůzkách a který s Vámi vše komunikuje. Ve volném čase boxuje, jezdí na kole a hlavně pracuje

jirka@punkmedia.cz

Ondřej

Odborník na všechny ty nuly a jedničky, ten který celý den kouká do Matrix kódu a na první pohled vidí ženu v červených šatech. Ondra navrhuje platformy a technická řešení, programuje a řidí náš IT team. Když zrovna nekouká do Matrixu, hraje PC hry a v poslední době začal zahradničit.

ondrej@punkmedia.cz

Dana

Nikdy nevěděla co bude dělat. Vystudovala počítačovou grafiku, ale nakonec se starala o databázi e-shopu, pak roky spravovala sociální sítě a teď vytváří weby ve Wordpressu, věnuje se kódování a grafice. Když má Danča volno pečuje o svou milovanou rodinu, zahradničí, maluje a nebo třeba plete.

dana@punkmedia.cz

Ondra

Stačil jeden Digisemestr, aby Ondra věděl, že ho online PPCéčka budou bavit. Když zrovna nekouká do kampaní a statistik, tak rád běhá, plave a jezdí na kole, nebo se věnuje svému malému synovi a těší svou přítelkyni často nepochopenými vtipy.

svec@punkmedia.cz
Zavolejte Jirkovi na
+420 604 608 127
nebo napište na
jsme@punkmedia.cz
Nebo nám zanechte kontakt a on se Vám ozve