Marketing

Přehled o potřebách zákazníků, včasné reakce na změny trhu a hlavně propracovaná strategie. O tom všem marketing je. Klíčová oblast podnikání, se kterou vám jsme schopni pomoct na výbornou – od sociálních sítí přes potisky aut po reklamu v televizi. Zpracujeme Vám kampaň od návrhu přes realizaci až po její dlouhodobou správu. A co víc? Přístup, který vám ušijeme na míru!

Klienti

Marketing nepodceňujte, už kvůli konkurenci

„Z malé firmičky, která se mi nemohla rovnat, se stal můj úhlavní rival!“
Podobné věty od klientů slýcháme na měsíční bázi. Jak se může ze zdánlivě bezvýznamného podniku zrodit tržní gigant? Často právě díky marketingu! Pokud se ale chcete dostat na výsluní (a pak se tam udržet), bez kvalitní propagační strategie to nepůjde.

Srovnávejte na nejvyšší úrovni

V rámci práce s e-shopy jsou dnes klíčové srovnávače zboží (Heureka, Nákupy Google, Zboží.cz…). S těmi umíme obratně pracovat a aplikovat pokročilé strategie. To dokazuje fakt, že jsme certifikováni nástrojem Mergado, který také pro většinu operací se srovnávači využíváme.

Základ? Volba komunikačních nástrojů!

Vyhledávání Google – klik – reklama. Surfování na internetu = X reklamních bannerů. Dobře víme, jak je online marketing klíčový. K PPC – Google Ads, Seznam Sklik, Facebook etc. zvládáme i newslettery, srovnávače zboží a řadu dalších komunikačních nástrojů. Společně vybereme ty správné a dáme vašemu projektu možnost stát se legendou internetových (a dlouhodobě výdělečných) kampaní!

Jirka

Vrchní, kterému z toho jde občas hlava kolem, on je ten který všechno řídí a projektuje, je to taky ten komu se dovoláte ve dne v noci, je to ten, který bude na všech schůzkách a který s Vámi vše komunikuje. Ve volném čase boxuje, jezdí na kole a hlavně pracuje

jirka@punkmedia.cz

Ondřej

Odborník na všechny ty nuly a jedničky, ten který celý den kouká do Matrix kódu a na první pohled vidí ženu v červených šatech. Ondra navrhuje platformy a technická řešení, programuje a řidí náš IT team. Když zrovna nekouká do Matrixu, hraje PC hry a v poslední době začal zahradničit.

ondrej@punkmedia.cz

Dana

Nikdy nevěděla co bude dělat. Vystudovala počítačovou grafiku, ale nakonec se starala o databázi e-shopu, pak roky spravovala sociální sítě a teď vytváří weby ve Wordpressu, věnuje se kódování a grafice. Když má Danča volno pečuje o svou milovanou rodinu, zahradničí, maluje a nebo třeba plete.

dana@punkmedia.cz

Ondra

Stačil jeden Digisemestr, aby Ondra věděl, že ho online PPCéčka budou bavit. Když zrovna nekouká do kampaní a statistik, tak rád běhá, plave a jezdí na kole, nebo se věnuje svému malému synovi a těší svou přítelkyni často nepochopenými vtipy.

svec@punkmedia.cz
Zavolejte Jirkovi na
+420 604 608 127
nebo napište na
jsme@punkmedia.cz
Nebo nám zanechte kontakt a on se Vám ozve