E-shop napojení na informační systémy

Milion otevřených záložek, zmatek, chybování. Naším posláním je odpomoci vám od těchto stresových situací a sjednotit ovládání vašeho e-shopu do jediného místa. Automatizujeme procesy, zkoušíme netradiční řešení, hledáme různé cesty a volíme pro vás ty nejlepší za minimální spotřeby financí i člověkohodin!

Klienti

Kombinujeme zkušenosti i nové inspirace

Na denní bázi pracujeme se sofistikovanými ERP a CRM. Setkáváme se u firem se skladovými a účetními soustavami od běžných dodavatelů (Money, K2, Elinkx či Salesforce). Díky těmto zkušenostem zvládáme napojení na systémy od třetích stran i na ty, které byly vytvořené na míru.

Kouzlo tkví v detailech

I tu nejmenší drobnost podchytíme a zinovujeme. Věnujeme péči automatickému párování plateb, napojení na dopravce zboží (Zásilkovna, Uloženka, DPD, etc.) i samotné zasílání objednávek. S naší asistencí se vašich stávajících systémů nemusíte nikdy vzdát, pouze zjednodušíme jejich ovládání.

Jirka

Vrchní, kterému z toho jde občas hlava kolem, on je ten který všechno řídí a projektuje, je to taky ten komu se dovoláte ve dne v noci, je to ten, který bude na všech schůzkách a který s Vámi vše komunikuje. Ve volném čase boxuje, jezdí na kole a hlavně pracuje

jirka@punkmedia.cz

Ondřej

Odborník na všechny ty nuly a jedničky, ten který celý den kouká do Matrix kódu a na první pohled vidí ženu v červených šatech. Ondra navrhuje platformy a technická řešení, programuje a řidí náš IT team. Když zrovna nekouká do Matrixu, hraje PC hry a v poslední době začal zahradničit.

ondrej@punkmedia.cz

Dana

Nikdy nevěděla co bude dělat. Vystudovala počítačovou grafiku, ale nakonec se starala o databázi e-shopu, pak roky spravovala sociální sítě a teď vytváří weby ve Wordpressu, věnuje se kódování a grafice. Když má Danča volno pečuje o svou milovanou rodinu, zahradničí, maluje a nebo třeba plete.

dana@punkmedia.cz

Ondra

Stačil jeden Digisemestr, aby Ondra věděl, že ho online PPCéčka budou bavit. Když zrovna nekouká do kampaní a statistik, tak rád běhá, plave a jezdí na kole, nebo se věnuje svému malému synovi a těší svou přítelkyni často nepochopenými vtipy.

svec@punkmedia.cz
Zavolejte Jirkovi na
+420 604 608 127
nebo napište na
jsme@punkmedia.cz
Nebo nám zanechte kontakt a on se Vám ozve