Kontaktujte nás

Marketing

Přehled o potřebách zákazníků, včasné reakce na změny trhu a hlavně propracovaná strategie. O tom všem marketing je. Klíčová oblast podnikání, se kterou vám jsme schopni pomoct na výbornou – od sociálních sítí přes potisky aut po reklamu v televizi. Zpracujeme Vám kampaň od návrhu přes realizaci až po její dlouhodobou správu. A co víc? Přístup, který vám ušijeme na míru!

Klienti

Gastro-profi

Náš um online marketingu využívá mimo jiné gastro-profi.cz, firma s bezchybným renomé a pětadvacetiletou tradicí. Naše síly se spojily v segmentu PPC (konkrétně Google Ads a Sklik), když jsme zjistili, že naše spolupráce skutečně funguje… a převzali celou správu internetových propagačních nástrojů.

gastro-profi.cz

T4U

Už polovinu dekády máme v péči propagační strategii (a primárně leady v segmentu b2b) společnosti t-shirts4you. Ta platí za jednoho z nejvýznamnějších hráčů na poli potisku textilu v ČR.

t4u.cz

Kobras

Když jsme spouštěli eshop Kobras.cz, dostavil se nečekaný úspěch. Shodli jsme se, že by byla škoda skončit v nejlepším – naopak! V návaznosti na předchozí spolupráci jsme převzali správu PPC kampaní, která úspěšně kvete dál.

kobras.cz

Bernard Pub

Již pátým rokem se staráme o kampaně a marketingové kanály sítě restaurací pivovaru Bernard. I díky této věhlasné značce máme zmapované nástroje, které se typicky využívají v gastroprovozech.

bernardpub.cz

GolfArts

Největší kamenná prodejna golfového vybavení využívá našich služeb již více než osm let. Máme pod palcem jejich online i offline kampaně (nejčastěji PPC, Facebook, newslettery a inzeráty v tisku). Dbáme na úzkou spolupráci v rámci komunikace se zákazníky a také máme slovo ve vzhledu samotného kamenného obchodu.

golfarts.cz

Jirka

Vrchní, kterému z toho jde občas hlava kolem, on je ten který všechno řídí a projektuje, je to taky ten komu se dovoláte ve dne v noci, je to ten, který bude na všech schůzkách a který s Vámi vše komunikuje. Ve volném čase boxuje, jezdí na kole a hlavně pracuje

jirka@punkmedia.cz

Dana

Vždy věděla co chce dělat - sociální média, Dana umí všechny ty fígle na Facebooku a Instagramu, aby za Vás lidi milovali. Jak to dělá? To nikdo neví, prostě to funguje a proto si ji hýčkáme. Když má Dana volno většinou zahradničí s Ondrou a stará se o své milované děti.

jsme@punkmedia.cz

Ondra

Odborník na všechny ty nuly a jedničky, ten který celý den kouká do Matrix kódu a na první pohled vidí ženu v červených šatech. Ondra navrhuje platformy a technická řešení, programuje a řidí náš IT team. Když zrovna nekouká do Matrixu, hraje PC hry a v poslední době začal zahradničit.

ondrej@punkmedia.cz

Ondra

Stačil jeden Digisemestr, aby Ondra věděl, že ho online PPCéčka budou bavit. Když zrovna nekouká do kampaní a statistik, tak rád běhá, plave a jezdí na kole, nebo se věnuje svému malému synovi a těší svou přítelkyni často nepochopenými vtipy.

jsme@punkmedia.cz

Marketing nepodceňujte, už kvůli konkurenci

„Z malé firmičky, která se mi nemohla rovnat, se stal můj úhlavní rival!“
Podobné věty od klientů slýcháme na měsíční bázi. Jak se může ze zdánlivě bezvýznamného podniku zrodit tržní gigant? Často právě díky marketingu! Pokud se ale chcete dostat na výsluní (a pak se tam udržet), bez kvalitní propagační strategie to nepůjde.

Základ? Volba komunikačních nástrojů!

Vyhledávání Google – klik – reklama. Surfování na internetu = X reklamních bannerů. Dobře víme, jak je online marketing klíčový. K PPC – Google Ads, Seznam Sklik, Facebook etc. zvládáme i newslettery, srovnávače zboží a řadu dalších komunikačních nástrojů. Společně vybereme ty správné a dáme vašemu projektu možnost stát se legendou internetových (a dlouhodobě výdělečných) kampaní!

Srovnávejte na nejvyšší úrovni

V rámci práce s e-shopy jsou dnes klíčové srovnávače zboží (Heureka, Nákupy Google, Zboží.cz…). S těmi umíme obratně pracovat a aplikovat pokročilé strategie. To dokazuje fakt, že jsme certifikováni nástrojem Mergado, který také pro většinu operací se srovnávači využíváme.

Zavolejte Jirkovi na
+420 604 608 127
nebo napište na jsme@punkmedia.cz

Nebo nám zanechte kontakt a on se Vám ozve